Zespół Nerczycowy
Gabinet kosmetyczny | Wirtualne panoramy | Projektowanie i zakładanie ogrodów (Bydgoszcz)

Księgowość Bydgoszcz

Witaj! ( logowanie | zarejestrowany ) » Forum Zespołu Nerczycowego » Zespół nerczycowy » Leczenie » DOBRZY NEFROLODZY W KRAKOWIE?...

Strony: << poprzedni 1, 2 następny >> Odpowiedź do tematu Nowy temat Nowa sonda
DOBRZY NEFROLODZY W KRAKOWIE??????????????? [Podgląd wydruku]
mamakarolinki
Newbie

Poziom Użytkownika

Grupa: Members

Dodaj mamakarolinki listy swoich przyjaciół Wyślij email do mamakarolinki Wyślij prywatną wiadomość do mamakarolinki Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

WITAM POSZUKUJE DOBREGO NEFROLOGA Z KRAKOWA LUB Z MALOPOLSKI!!!

Napisany Aug 2, 2006, 1:29 pm
bambo101
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj bambo101 listy swoich przyjaciół Wyślij email do bambo101 Wyślij prywatną wiadomość do bambo101 Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Dr Ewa Wierzchowska-Słowiaczek pracuj w instytucie pediatri w prokocimiu

Napisany Aug 2, 2006, 5:08 pm
mamakarolinki
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj mamakarolinki listy swoich przyjaciół Wyślij email do mamakarolinki Wyślij prywatną wiadomość do mamakarolinki Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

witam
a czy moge prosic nr do tej pani? i czy przyjmuje prywatnie?

Napisany Aug 2, 2006, 8:56 pm
Wicek
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Wicek listy swoich przyjaciół Wyślij email do Wicek Wyślij prywatną wiadomość do Wicek Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

a ja polecam udac się do kliniki nefrologii na kopernika, bardzo fachowa pomoc i miły personel :):)

Napisany Aug 18, 2006, 8:58 am
Koza
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Koza listy swoich przyjaciół Wyślij email do Koza Wyślij prywatną wiadomość do Koza Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Ja się tam leczyłam i nie polecam .
Kiedyś to był dobry oddział , ale teraz nie.
Podają tam tylko Solu-Medrol według mendozy.
Dostałam trzy wlewy i dostałam obrzęku mózgu.
Pomimo tego lekarze natrętnie namawiali nas na dalszą kurację .Koleżanka leżąca obok dostała to i wcale nieczuła się lepiej.Powiedziano jej że trzeba jej wyciąć nerki .
A docent powiedziałjej mamie:czego się pani dziwi , tak jest jak podaje się te ŚWIŃSTWA.
Tak jak by to ona podała sobie te leki.
Nie polecam leczenia się u doktor słowiaczek.

Napisany Nov 28, 2006, 1:07 pm
pawelgr5
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj pawelgr5 listy swoich przyjaciół Wyślij email do pawelgr5 Wyślij prywatną wiadomość do pawelgr5 Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Ja się leczę na Kopernika i nie narzekam. Postawili mnie na nogi po osttnim rzucie choroby a to wcale ni ebylo takie proste. Tydzień czasu organizm nie reagował na leczenie i zaczynałem się martwić. ni epodawali mi tego badziewia co piszecie tylko encorton i furosemit(czy jakoś tak).

Napisany Dec 20, 2006, 9:38 am
Izi
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Izi listy swoich przyjaciół Wyślij email do Izi Wyślij wiadomość do Izi z Yahoo! Messenger Wyślij prywatną wiadomość do Izi Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Koza... ciekawa jesytem dlaczego nie polecasz leczenia u dr. Słowiaczek.. trochę mnie to zdziwiło bo na oddziale nefrologicznym to była jedyna osoba która powiedziała mi dużo o tej chorobie i poznała z innymi rodzicami chorych dzieci. Napisz o tym cioś więcej - będę wdzięczna.
Pozdrawiam

Napisany Dec 30, 2006, 2:54 pm
anezan
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj anezan listy swoich przyjaciół Wyślij email do anezan Wyślij prywatną wiadomość do anezan Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Witam poszukuje adresów dobrych nefrologów z terenu Śląska. Czy ktoś może zna? Proszę o adresy.

Napisany Jul 20, 2008, 6:45 pm
Daniel84
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Daniel84 listy swoich przyjaciół Wyślij email do Daniel84 Wyślij prywatną wiadomość do Daniel84 Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Witam wszystkich :) Ja również polecam Klinike w Krakowie na ul. Kopernika. Leczę sie tam już 2.5 roku i nie mam na co narzekać a naprawde było ze mna bardzo źle.Pani doktor która mnie leczy złapała sie za głowe jak zobaczyła moje wyniki. Dodam też że wcześniej sie leczyłem w WCM w Opolu i tam też jest dobry oddział nefrologiczny i fajne pielegniarki B) "KOZA" nie wiem dlaczego odradzasz ten szpital ale lekarze tam są naprawdę dobrzy i wiedzą co robią. Może jakoś "podpadłaś" któremuś lakarzowi ;) Skoro wymieniacie nazwiskami to polecam dr.Katarzyna Janda lub ordynator dr.Kraśniak.
Pozdrawiam

Napisany Sep 3, 2008, 3:35 pm
soltys
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj soltys listy swoich przyjaciół Wyślij email do soltys Wyślij prywatną wiadomość do soltys Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Witam a ja znam tylko nefrologię w Rydygiera , 11 p. Teraz to zostało sprywatyzowane ale działają z NFZ. POlecam doktor Koziejko. Prowadzi mnie od lata. Jedno złe słowo mi nie przychodzi do głowy na jej temat jestem typem upierdliwym.

Napisany Oct 11, 2008, 7:42 pm
assuntina
Member

Poziom Użytkownika

Dodaj assuntina listy swoich przyjaciół Wyślij email do assuntina Wyślij prywatną wiadomość do assuntina Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

witam, czy ktoś z was może polecić mi nefrologa dla dorosłych w Krakowie, do którego można jeździć na prywatne konsultacje? Mieszkam ponad 100 km od Krakowa, ale w okolicy nie ma zbyt dobrych nefrologów. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Napisany Dec 4, 2008, 9:14 am
Daniel84
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Daniel84 listy swoich przyjaciół Wyślij email do Daniel84 Wyślij prywatną wiadomość do Daniel84 Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Witaj Assuntina ja się leczę w Krakowie w Klinice Nefrologicznej na ul.Kopernika (ok. 10 minut drogi na piechotkę od stacji PKP) i z całą pewnością mogę Ci polecić tamtejszych lekarzy. Mam 24 lata więc nie wiem czy można mnie uznać za dorosłego ;) Byłem w ciężkim stanie a jednak mnie wyciągnęli z dołka i jak na razie nie ma większych problemów od maja kiedy miałem ostatni nawrót choroby. Sam mieszkam ok 80 km od Karkowa i sobie dojeżdżam więc wiem jak to jest. Powodzenia i wracaj do zdrowia :)

*Napisany Dec 12, 2008, 8:57 am
Tycha!
MercuryBoarder

Poziom Użytkownika

Dodaj Tycha! listy swoich przyjaciół Wyślij email do Tycha! Wyślij prywatną wiadomość do Tycha! Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Ostatnio mówiono tu o lekarzach z Prokocimia leczyłam sie tam pzez ponad 11 lat. poznalam tam chyba wszystkich lekarzy(rodzice często ich zmieniali) Z Doktor Słowiaczek też miałam do czynienia. Jest teraz ordynatorem oddziału nefrologii w Prokocimiu co samo za siebie powinno mówić o jej kwalifikacjach. Jest tam jeszcze jedna dobra lekarka. Bardzo sympatyczna i ostatnio jak tam byłam naprawde dobrze sie mną zajęła.

Napisany Dec 12, 2008, 11:03 am
Daniel84
Newbie

Poziom Użytkownika

Nie znam lekarzy z tamtego szpitala ale kolega, z którym leżałem na sali w klinice na Kopernika opowiadał o Prokocimiu i też sobie chwalił. Wybór należy do Ciebie :D

Napisany Dec 12, 2008, 11:32 am
assuntina
Member

Poziom Użytkownika

Dodaj assuntina listy swoich przyjaciół Wyślij email do assuntina Wyślij prywatną wiadomość do assuntina Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Bardzo dziękuję za odzew, ale czy moglibyście podać mi jakieś konkretne nazwiska dobrych lekarzy z Krakowa, którzy przyjmują prywatnie?
Jesli ktoś nie chce pisac na forum to proszę o meila:
assuntina@interia.eu

Nie bardzo jestem w stanie sama ustalić jacy lekarze przyjmują w poszczególnych przychodniach i do kogo ewentualnie iść na prywatną wizytę.
Przyznam, że  zależałoby mi na konsultacji z lekarzem, który jest ordynatorem oddziału, (ale to nie koniecznie). A Prokocim to chyba dziecięcy szpital? Czy leczą tam też dorosłych?

Jeszcze raz z góry dziękuję.

Napisany Dec 16, 2008, 11:45 am
Strony: << poprzedni 1, 2 następny >> Odpowiedź do tematu Nowy temat Nowa sonda

Poinformuj mnie mailowo o odpowiedziach do tego temtu

0.2192 sekundy - 10 zapytania - 0 załaduj [Full]