Zesp?ł Nerczycowy
Gabinet kosmetyczny | Wirtualne panoramy | Projektowanie i zakładanie ogrod?w (Bydgoszcz)

Księgowość Bydgoszcz

Witaj! ( logowanie | zarejestrowany ) » Forum Zespołu Nerczycowego » Zesp » Leczenie » DOBRZY NEFROLODZY W KRAKO

Strony: << poprzedni 1, 2 następny >> Odpowiedź do tematu Nowy temat Nowa sonda
DOBRZY NEFROLODZY W KRAKO [Podgląd wydruku]
mamakarolinki
Newbie

Poziom Użytkownika

Grupa: Members

Dodaj mamakarolinki listy swoich przyjaciół Wyślij email do mamakarolinki Wyślij prywatną wiadomość do mamakarolinki Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

WITAM POSZUKUJE DOBREGO NEFROLOGA Z KRAKOWA LUB Z MALOPOLSKI!!!

Napisany Aug 2, 2006, 1:29 pm
bambo101
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj bambo101 listy swoich przyjaciół Wyślij email do bambo101 Wyślij prywatną wiadomość do bambo101 Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Dr Ewa Wierzchowska-S?owiaczek pracuj w instytucie pediatri w prokocimiu

Napisany Aug 2, 2006, 5:08 pm
mamakarolinki
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj mamakarolinki listy swoich przyjaciół Wyślij email do mamakarolinki Wyślij prywatną wiadomość do mamakarolinki Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

witam
a czy moge prosic nr do tej pani? i czy przyjmuje prywatnie?

Napisany Aug 2, 2006, 8:56 pm
Wicek
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Wicek listy swoich przyjaciół Wyślij email do Wicek Wyślij prywatną wiadomość do Wicek Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

a ja polecam udac si? do kliniki nefrologii na kopernika, bardzo fachowa pomoc i mi?y personel :):)

Napisany Aug 18, 2006, 8:58 am
Koza
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Koza listy swoich przyjaciół Wyślij email do Koza Wyślij prywatną wiadomość do Koza Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Ja si? tam leczy?am i nie polecam .
Kiedy? to by? dobry oddzia? , ale teraz nie.
Podaj? tam tylko Solu-Medrol wed?ug mendozy.
Dosta?am trzy wlewy i dosta?am obrz?ku m?zgu.
Pomimo tego lekarze natr?tnie namawiali nas na dalsz? kuracj? .Kole?anka le??ca obok dosta?a to i wcale nieczu?a si? lepiej.Powiedziano jej ?e trzeba jej wyci?? nerki .
A docent powiedzia?jej mamie:czego si? pani dziwi , tak jest jak podaje si? te ?WI?STWA.
Tak jak by to ona poda?a sobie te leki.
Nie polecam leczenia si? u doktor s?owiaczek.

Napisany Nov 28, 2006, 1:07 pm
pawelgr5
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj pawelgr5 listy swoich przyjaciół Wyślij email do pawelgr5 Wyślij prywatną wiadomość do pawelgr5 Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Ja si? lecz? na Kopernika i nie narzekam. Postawili mnie na nogi po osttnim rzucie choroby a to wcale ni ebylo takie proste. Tydzie? czasu organizm nie reagowa? na leczenie i zaczyna?em si? martwi?. ni epodawali mi tego badziewia co piszecie tylko encorton i furosemit(czy jako? tak).

Napisany Dec 20, 2006, 9:38 am
Izi
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Izi listy swoich przyjaciół Wyślij email do Izi Wyślij wiadomość do Izi z Yahoo! Messenger Wyślij prywatną wiadomość do Izi Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Koza... ciekawa jesytem dlaczego nie polecasz leczenia u dr. S?owiaczek.. troch? mnie to zdziwi?o bo na oddziale nefrologicznym to by?a jedyna osoba kt?ra powiedzia?a mi du?o o tej chorobie i pozna?a z innymi rodzicami chorych dzieci. Napisz o tym cio? wi?cej - b?d? wdzi?czna.
Pozdrawiam

Napisany Dec 30, 2006, 2:54 pm
anezan
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj anezan listy swoich przyjaciół Wyślij email do anezan Wyślij prywatną wiadomość do anezan Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Witam poszukuje adres?w dobrych nefrolog?w z terenu ?l?ska. Czy kto? mo?e zna? Prosz? o adresy.

Napisany Jul 20, 2008, 6:45 pm
Daniel84
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Daniel84 listy swoich przyjaciół Wyślij email do Daniel84 Wyślij prywatną wiadomość do Daniel84 Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Witam wszystkich :) Ja r?wnie? polecam Klinike w Krakowie na ul. Kopernika. Lecz? sie tam ju? 2.5 roku i nie mam na co narzeka? a naprawde by?o ze mna bardzo ?le.Pani doktor kt?ra mnie leczy z?apa?a sie za g?owe jak zobaczy?a moje wyniki. Dodam te? ?e wcze?niej sie leczy?em w WCM w Opolu i tam te? jest dobry oddzia? nefrologiczny i fajne pielegniarki B) "KOZA" nie wiem dlaczego odradzasz ten szpital ale lekarze tam s? naprawd? dobrzy i wiedz? co robi?. Mo?e jako? "podpad?a?" kt?remu? lakarzowi ;) Skoro wymieniacie nazwiskami to polecam dr.Katarzyna Janda lub ordynator dr.Kra?niak.
Pozdrawiam

Napisany Sep 3, 2008, 3:35 pm
soltys
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj soltys listy swoich przyjaciół Wyślij email do soltys Wyślij prywatną wiadomość do soltys Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Witam a ja znam tylko nefrologi? w Rydygiera , 11 p. Teraz to zosta?o sprywatyzowane ale dzia?aj? z NFZ. POlecam doktor Koziejko. Prowadzi mnie od lata. Jedno z?e s?owo mi nie przychodzi do g?owy na jej temat jestem typem upierdliwym.

Napisany Oct 11, 2008, 7:42 pm
assuntina
Member

Poziom Użytkownika

Dodaj assuntina listy swoich przyjaciół Wyślij email do assuntina Wyślij prywatną wiadomość do assuntina Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

witam, czy kto? z was mo?e poleci? mi nefrologa dla doros?ych w Krakowie, do kt?rego mo?na je?dzi? na prywatne konsultacje? Mieszkam ponad 100 km od Krakowa, ale w okolicy nie ma zbyt dobrych nefrolog?w. Z g?ry serdecznie dzi?kuj? za odpowied?.

Napisany Dec 4, 2008, 9:14 am
Daniel84
Newbie

Poziom Użytkownika

Dodaj Daniel84 listy swoich przyjaciół Wyślij email do Daniel84 Wyślij prywatną wiadomość do Daniel84 Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Witaj Assuntina ja si? lecz? w Krakowie w Klinice Nefrologicznej na ul.Kopernika (ok. 10 minut drogi na piechotk? od stacji PKP) i z ca?? pewno?ci? mog? Ci poleci? tamtejszych lekarzy. Mam 24 lata wi?c nie wiem czy mo?na mnie uzna? za doros?ego ;) By?em w ci??kim stanie a jednak mnie wyci?gn?li z do?ka i jak na razie nie ma wi?kszych problem?w od maja kiedy mia?em ostatni nawr?t choroby. Sam mieszkam ok 80 km od Karkowa i sobie doje?d?am wi?c wiem jak to jest. Powodzenia i wracaj do zdrowia :)

*Napisany Dec 12, 2008, 8:57 am
Tycha!
MercuryBoarder

Poziom Użytkownika

Dodaj Tycha! listy swoich przyjaciół Wyślij email do Tycha! Wyślij prywatną wiadomość do Tycha! Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Ostatnio m?wiono tu o lekarzach z Prokocimia leczy?am sie tam pzez ponad 11 lat. poznalam tam chyba wszystkich lekarzy(rodzice cz?sto ich zmieniali) Z Doktor S?owiaczek te? mia?am do czynienia. Jest teraz ordynatorem oddzia?u nefrologii w Prokocimiu co samo za siebie powinno m?wi? o jej kwalifikacjach. Jest tam jeszcze jedna dobra lekarka. Bardzo sympatyczna i ostatnio jak tam by?am naprawde dobrze sie mn? zaj??a.

Napisany Dec 12, 2008, 11:03 am
Daniel84
Newbie

Poziom Użytkownika

Nie znam lekarzy z tamtego szpitala ale kolega, z kt?rym le?a?em na sali w klinice na Kopernika opowiada? o Prokocimiu i te? sobie chwali?. Wyb?r nale?y do Ciebie :D

Napisany Dec 12, 2008, 11:32 am
assuntina
Member

Poziom Użytkownika

Dodaj assuntina listy swoich przyjaciół Wyślij email do assuntina Wyślij prywatną wiadomość do assuntina Odpowiedz z cytatem Skok do góry strony

Bardzo dzi?kuj? za odzew, ale czy mogliby?cie poda? mi jakie? konkretne nazwiska dobrych lekarzy z Krakowa, kt?rzy przyjmuj? prywatnie?
Jesli kto? nie chce pisac na forum to prosz? o meila:
assuntina@interia.eu

Nie bardzo jestem w stanie sama ustali? jacy lekarze przyjmuj? w poszczeg?lnych przychodniach i do kogo ewentualnie i?? na prywatn? wizyt?.
Przyznam, ?e  zale?a?oby mi na konsultacji z lekarzem, kt?ry jest ordynatorem oddzia?u, (ale to nie koniecznie). A Prokocim to chyba dzieci?cy szpital? Czy lecz? tam te? doros?ych?

Jeszcze raz z g?ry dzi?kuj

Napisany Dec 16, 2008, 11:45 am
Strony: << poprzedni 1, 2 następny >> Odpowiedź do tematu Nowy temat Nowa sonda

Poinformuj mnie mailowo o odpowiedziach do tego temtu

0.0555 sekundy - 10 zapytania - 0.04 załaduj [Full]